Spokojenost hostů je základ úspěchu!

Informace o nás

                                                                                                          

Pokud hledáte ubytování v malebné krajině na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor s jedním z nejkrásnějších výhledů na Lysou horu a Kotel, tak jste zde správně. 

Nacházíme se ve střední části Pasek nad Jizerou. Tento kraj Zapadlých vlastenců se před několika lety stal jedním z nejoblíbenějších zimních středisek, kde si na své příjdou děti, začátečníci i pokročilí lyžaři. V neposlední řadě i stále se rozvíjejíci snow park.

Mimo zimní sezónu lze u nás také prožít krásnou a nezapomenutelnou dovolenou. Hledáte příjemný odpočinek, relax a regeneraci? Nebo třeba vhodné cyklistycké stezky a trasy na rodinné výlety, či válení se u vody? Proč právě nevybrat tu správnou dovolenou u nás! Malebná obec Paseky nad Jizerou je oblokopena stezkami, jak pro zdatné cyklisty, tak pro výletní a méně zdatné jezdce. Ty nejkrásnější procházky a kochání se krajinou naleznete právě u nás a na svou dovolenou budete vzpomínat.

Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, toaletou,t v+sat, na patře je mikrovlná trouba s konvicí a základním nádobím. Máme 3 čtyřlůžkové pokoje, 5-6 lůžkový a komfortní apartmán 3+4.  Večerní posezení v jídelně je samozřejmostí.

Vleky a středisko pro nadšence zimních sportů je od nás vzdálenu cca 600m a s průměrnou kondicí se to dá ujít i pěšky. Jinak u vleků je dostatek parkovacích míst a občerstvení + restaurace.

Možno využít garáž pro motorkáře ! 

 

Tipy na výlety

Harrachov -   sklárny , ski centrum , bobová dráha , skokanské můstky - 12km

Rokytnice nad Jizerou - bowling , jízdárna , nákupní centrum , disco , kavárny , cukrárny , sportovní hala -  4km

Vysoké nad Jizerou - bowling , muzeum , lyžařský areál Šachty s restaurace -  6km

Jablonec nad Jizerou - tenisové kurty ,  kino , koupaliště -  4km

Bozkov - Bozkovské jeskyně , koncerty -  12km

Jesenný - lom pro potápění -  7km

Jablonec nad Nisou - krytý bazén + aquapark  - 30km

 

Liberec,Dvoračky,Špindlerův Mlýn,Riegrova stezka,Jizerka,Jilemice

                  

 

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode