Spokojenost hostů je základ úspěchu!

Kniha návštěv

Datum 26.02.2018
Vložil Drahokoupilovi
Titulek Zimní dovolená únor 2018

Po roce jsme opět strávili krásnou zimní dovolenou v penzionu u Pily s nezapomenutelným výhledem na Rokytnici nad Jizerou. Velké poděkování patří manželům Sadílkovým za jejich příjemnou rodinnou atmosféru v penzionu, prostorné a čisté pokoje, bohaté snídaně a chutné večeře. Rádi se opět vrátíme! DrahokoupiloviDatum 08.02.2018
Vložil Poláčkovi, Brabcovi
Titulek pobyt na horách od 31.1.2018

Děkujeme za krásný pobyt v penzionu U Pily. Majitele velmi míli a vstřícní. Večeře chutné. Pokoje čisté a prostorné. Určitě se ještě někdy vrátíme.

Datum 27.01.2018
Vložil Jírovi
Titulek Doporučujeme

Týden, který jsme strávili v "Penzionu U pily", byl báječný. Rodinná atmosféra, prostorné a čisté pokoje, bohaté snídaně a chutné večeře, vstřícnost majitelů....rádi se někdy vrátíme! Jírovi

Datum 09.11.2017
Vložil Fotografikartz.com
Titulek Quaint home stay in a beautiful and quiet location

We absolutely loved the quiet surrounding and the beautiful scenery of this region. My family and I had a great time here. The owner/host was very friendly and helpful. I would love to visit this place again on a motorbike.

Datum 03.10.2016
Vložil Kestřánkovi
Titulek Dobrá volba

Potřebovali jsme najít ubytování pro 4 v okolí Rejdic.Volba padla na penzion "U pily" stylem zapíchnutého prstu do mapy.Myslím,že jsme nemohli volit lépe.Ochota,vstřícnost,vybavenost,čistota,strava, prostě paráda.Děkujeme majitelům a někdy určitě naviděnou.

Datum 01.09.2016
Vložil Lukáš Faul
Titulek ubytování

Super penzion. Paní domácí byla velmi ochotna, výborná snídaně, motorky jsme mohli uklidit do garáže. Prostě nezná slovo problém a se vším pomůže, poradí. Vřele doporučuji

Datum 25.06.2016
Vložil Marcel Spálenský
Titulek Krásné místo

Klidné a tiché místo, kvalitní kuchyně a ochotný pan domácí.

Datum 27.06.2016
Vložil Sadílek Petr
Titulek Re: Krásné místo

Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a děkujeme za příspěvek.

Datum 26.09.2015
Vložil Musilovi, Břeclav
Titulek Opět vydařená dovolená

Po roce jsme opět zavítali k Sadílkům. Překvapil nás velký nový bazén. Nakonec se počasí zlepšilo, že se dalo i koupat. Penzion má také nové připojení k Internetu. Bude-li to tak pokračovat, pan Sadílek bude muset uvažovat o rozšíření parkoviště.

Datum 10.08.2015
Vložil Anna Farská
Titulek nádherná dovolená

Děkujeme za báječnou dovolenou a panu Sadílkovi za domácí atmosféru a véééélké pohostinství- hlad jsme opravdu neměli :-D ..... okolí je zde opravdu nádherné, maximálně jsme si to zde užili a i naše malá byla nadšená, myslím, že na Vaše báječné večeře nezapomene :-)

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode